top of page
Man in VR Scene

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Naudinga informacija

DUK: FAQ

AR MAN REIKĖS ĮSIGYTI ĮRANGĄ?

Ne, jums nereikės įsigyti įrangos. Ateikite, mes duosime virtualios realybės akinius ir apmokysime kaip jais naudotis puikiam laiko praleidimui.

AR ŽAIDĖJAI YRA PRIŽIŪRIMI?

Prieš žaidimą visi žaidėjai yra supažindinami su įranga ir jos naudojimosi taisyklėmis. Žaidimo metu visus žaidėjus prižiūri "Bala.lt" žaidimų erdvės darbuotojas ir jiems padeda.

KOKS YRA MINIMALUS AMŽIUS ŽAISTI VR ŽAIDIMUS?

Minimalus amžius nuo kurio leidžiame išbandyti VR yra - 8 metai. Vaikus prižiūrėti turi juos lydintis suaugęs asmuo. VR pabėgimo kambariai rekomenduojami vaikams nuo 14 metų. Mažesni vaikai gali žaisti kartu su suaugusiais, nes mažiesiems užduotys gali būti per sudėtingos. Kiekvieno žaidimo tinkamumą parenka juos lydintis suaugęs asmuo.

AR SAUGU NAUDOTIS VR AKINIAIS?

Naudotis VR akiniais yra visiškai saugu, tačiau jais negalima naudotis turint sveikatos sutrikimų, esant nėštumui. Arenoje žaidimo metu draudžiama bėgioti, būtina išlaikyti atstumą nuo kitų žaidėjų, kad į juos neatsitrenktumėte. 

AR GALIU ŽAISTI JEI NEŠIOJU AKINIUS?

Taip žaisti su VR žaidimus galima ir nešiojant akinius, tačiau jų matmenys neturi viršyti 142 mm (plotis) ir 50 mm (aukštis), nes kitu atveju nepavyks užsidėti VR įrangos ant jūsų nešiojamų akinių. 

Naudojimosi paslaugomis taisyklės

bottom of page