top of page

BALA privatumo politika

Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2024 m. vasario 05 d.

Šioje privatumo politikoje aprašoma mūsų politika ir procedūros, susijusios su jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės Paslauga, ir pasakojama apie jūsų privatumo teises ir apie tai, kaip įstatymai jus gina.

Mes naudojame Jūsų asmens duomenis, kad galėtume teikti ir tobulinti Paslaugą. Naudodamiesi Paslauga Jūs sutinkate su informacijos rinkimu ir naudojimu pagal šią Privatumo politiką. 

Aiškinimas ir sąvokų apibrėžimai

Aiškinimas

Žodžiai, kurių pradinė raidė yra didžioji, turi reikšmes, apibrėžtas šiomis sąlygomis. Toliau pateiktos apibrėžtys turi tą pačią reikšmę, neatsižvelgiant į tai, ar jos pateikiamos vienaskaita, ar daugiskaita.

Sąvokos

Šioje privatumo politikoje:

 • Paskyra reiškia unikalią paskyrą, sukurtą tam, kad galėtumėte pasiekti mūsų Paslaugą ar mūsų Paslaugos dalis.

 • Bendrovė (šioje Sutartyje vadinama "Bendrove", "Mes", "Mus" arba "Mūsų") reiškia Bala.lt

 • Slapukai yra maži failai, kuriuos svetainė įrašo į Jūsų kompiuterį, mobilųjį įrenginį ar bet kurį kitą įrenginį ir kuriuose yra išsami informacija apie Jūsų naršymo istoriją toje svetainėje tarp daugelio jos naudojimo būdų.

 • Šalis reiškia: Lietuva

 • Įrenginys reiškia bet kokį įrenginį, kuris gali pasiekti Paslaugą, pvz., kompiuterį, mobilųjį telefoną ar skaitmeninį planšetinį kompiuterį.

 • Asmens duomenys yra bet kokia informacija, susijusi su asmeniu, kurio tapatybė yra nustatyta arba gali būti nustatyta.

 • Paslauga reiškia svetainę.

 • Paslaugų teikėjas – bet kuris fizinis ar juridinis asmuo, kuris tvarko duomenis Bendrovės vardu. Tai reiškia trečiųjų šalių įmones ar asmenis, kuriuos Bendrovė įdarbino palengvinti Paslaugą, teikti Paslaugą Bendrovės vardu, atlikti su Paslauga susijusias paslaugas arba padėti Bendrovei analizuoti, kaip naudojama Paslauga.

 • Naudojimo duomenys reiškia automatiškai renkamus duomenis, sugeneruotus naudojant Paslaugą arba iš pačios Paslaugos infrastruktūros (pavyzdžiui, apsilankymo puslapyje trukmę).

 • Svetainė tai  BALA, kurią galima pasiekti iš https://www.bala.lt/

 • "Jūs" reiškia asmenį, kuris pasiekia ar naudojasi Paslauga, arba įmonę ar kitą juridinį asmenį, kurio vardu toks asmuo pasiekia ar naudojasi Paslauga, jei taikoma.

Jūsų asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Renkamų duomenų tipai

Asmeniniai duomenys

Naudodamiesi mūsų paslauga, mes galime paprašyti jūsų pateikti mums tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, kuri gali būti naudojama norint su jumis susisiekti ar identifikuoti. Asmenį identifikuojanti informacija gali apimti, bet neapsiriboja:

 • El. pašto adresas

 • Vardas ir pavardė

 • Telefono numeris

 • Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys renkami automatiškai, kai naudojamasi Paslauga.

Naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją kaip jūsų įrenginio interneto protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, lankomi mūsų Paslaugos puslapiai, apsilankymo laikas ir data, tuose puslapiuose praleistas laikas, unikalūs įrenginio identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys.

Kai prisijungiate prie Paslaugos per mobilųjį įrenginį arba per jį, mes galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, jūsų naudojamo mobiliojo įrenginio tipą, jūsų mobiliojo įrenginio unikalų ID, jūsų mobiliojo įrenginio IP adresą, jūsų mobiliąją operacinę sistemą, jūsų naudojamos mobiliojo interneto naršyklės tipą, unikalius įrenginio identifikatorius ir kitus diagnostikos duomenis.

Mes taip pat galime rinkti informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia, kai lankotės mūsų Paslaugoje arba kai prisijungiate prie Paslaugos mobiliuoju įrenginiu ar per jį.

Sekimo technologijos ir slapukai

Mes naudojame slapukus ir panašias sekimo technologijas, kad galėtume stebėti veiklą mūsų Paslaugoje ir saugoti tam tikrą informaciją. Naudojamos sekimo technologijos yra švyturiai, žymos ir scenarijai, skirti rinkti ir sekti informaciją bei tobulinti ir analizuoti mūsų paslaugą. Mūsų naudojamos technologijos gali apimti:

 • Slapukai arba naršyklės slapukai. Slapukas yra mažas failas, saugomas Jūsų Įrenginyje. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada slapukas siunčiamas. Tačiau, jei nepriimate slapukų, gali būti, kad negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos dalimis. Jei nepakoregavote savo naršyklės nustatymų taip, kad ji atsisakytų slapukų, mūsų Paslauga gali naudoti slapukus.

 • Žiniatinklio indikatoriai. Tam tikrose mūsų Paslaugos ir el. laiškų skiltyse gali būti mažų elektroninių failų, vadinamų žiniatinklio indikatoriais (taip pat vadinamų skaidriais GIF failais, pikselių žymomis ir vieno pikselio GIF failais), kurie leidžia Bendrovei, pavyzdžiui, suskaičiuoti naudotojus, kurie apsilankė tuose puslapiuose ar atidarė el. laišką, ir kitą susijusią svetainės statistiką (pavyzdžiui, įrašyti tam tikros skilties populiarumą ir patikrinti sistemos bei serverio vientisumą).

Slapukai gali būti "nuolatiniai" arba "seanso" slapukai. Nuolatiniai slapukai lieka jūsų asmeniniame kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai atsijungiate, o seanso slapukai ištrinami, kai tik uždarote savo interneto naršyklę. Sužinokite daugiau apie slapukus nemokamos privatumo politikos svetainės straipsnyje.

Mes naudojame tiek sesijos, tiek nuolatinius slapukus toliau nurodytais tikslais:

 • Būtinieji / būtinieji slapukai

Tipas: Seanso slapukai

Kas administruoja: Mes

Tikslas: Šie slapukai yra būtini, kad galėtume teikti jums paslaugas, prieinamas per svetainę, ir leisti jums naudotis kai kuriomis jos funkcijomis. Jie padeda autentifikuoti vartotojus ir užkirsti kelią apgaulingam vartotojų paskyrų naudojimui. Be šių slapukų paslaugos, kurių prašėte, negali būti teikiamos, ir mes naudojame šiuos slapukus tik tam, kad galėtume jums teikti šias paslaugas.

 • Slapukų politika / Pranešimo priėmimo slapukai

Tipas: Nuolatiniai slapukai

Kas administruoja: Mes

Tikslas: Šie slapukai nustato, ar vartotojai sutiko su slapukų naudojimu Svetainėje.

 • Funkciniai slapukai

Tipas: Nuolatiniai slapukai

Kas administruoja: Mes

Paskirtis: Šie slapukai leidžia mums prisiminti Jūsų pasirinkimus, kuriuos darote naudodamiesi Svetaine, pavyzdžiui, prisiminti jūsų prisijungimo duomenis ar kalbos pasirinkimą. Šių slapukų tikslas yra suteikti jums asmeniškesnę patirtį ir išvengti, kad jums nereikėtų iš naujo įvesti savo nuostatų kiekvieną kartą, kai naudojatės svetaine.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus ir jūsų pasirinkimus, susijusius su slapukais, apsilankykite mūsų slapukų politikoje arba mūsų privatumo politikos skyriuje "Slapukai".

Jūsų asmens duomenų naudojimas

Bendrovė gali naudoti Asmens duomenis šiais tikslais:

 • Teikti ir prižiūrėti mūsų Paslaugą, įskaitant mūsų Paslaugos naudojimo stebėjimą.

 • Norėdami tvarkyti savo Paskyrą: tvarkyti Jūsų registraciją kaip Paslaugos naudotoją. Jūsų pateikti Asmens duomenys gali suteikti Jums prieigą prie įvairių Paslaugos funkcijų, kurios yra prieinamos Jums, kaip registruotam vartotojui.

 • Sutarties vykdymui: jūsų įsigytų produktų, prekių ar paslaugų pirkimo sutarties ar bet kokios kitos sutarties su mumis per Paslaugą rengimas, laikymasis ir vykdymas.

 • Norėdami su Jumis susisiekti: Susisiekti su jumis el. paštu, telefono skambučiais, SMS žinutėmis ar kitomis lygiavertėmis elektroninių ryšių formomis, pvz., mobiliosios programos aktyviaisiais pranešimais apie atnaujinimus arba informaciniais pranešimais, susijusiais su funkcijomis, produktais ar pagal sutartį teikiamomis paslaugomis, įskaitant saugos naujinius, kai tai būtina ar pagrįsta jų įgyvendinimui.

 • Norėdami teikti Jums naujienas, specialius pasiūlymus ir bendrą informaciją apie kitas mūsų siūlomas prekes, paslaugas ir renginius, panašius į tuos, kuriuos jau įsigijote ar apie kuriuos teiravotės, nebent pasirinkote negauti tokios informacijos.

 • Norėdami tvarkyti savo užklausas: Dalyvauti ir tvarkyti Jūsų užklausas mums.

 • Kitiems tikslams: Mes galime naudoti jūsų informaciją kitais tikslais, pvz., duomenų analizei, naudojimo tendencijų nustatymui, mūsų reklaminių kampanijų efektyvumo nustatymui ir mūsų Paslaugos, produktų, paslaugų, rinkodaros ir jūsų patirties vertinimui bei tobulinimui.

Mes galime dalytis jūsų asmenine informacija šiais atvejais:

 • Su paslaugų teikėjais: Mes galime dalytis Jūsų asmenine informacija su Paslaugų teikėjais, kad galėtume stebėti ir analizuoti mūsų Paslaugos naudojimą, susisiekti su Jumis.

 • Su kitais naudotojais: kai bendrinate asmeninę informaciją ar kitaip bendraujate viešose vietose su kitais naudotojais, tokią informaciją gali peržiūrėti visi vartotojai ir ji gali būti viešai platinama už jos ribų.

 • Su jūsų sutikimu: mes galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją bet kokiu kitu tikslu, gavę jūsų sutikimą.

Jūsų asmens duomenų saugojimas

Bendrovė saugos Jūsų Asmens duomenis tik tiek laiko, kiek tai yra būtina šioje Privatumo politikoje nurodytiems tikslams pasiekti. Mes saugosime ir naudosime jūsų asmens duomenis tiek, kiek būtina, kad įvykdytume savo teisinius įsipareigojimus (pavyzdžiui, jei privalome saugoti jūsų duomenis, kad atitiktume galiojančius įstatymus), išspręsime ginčus ir vykdysime savo teisinius susitarimus ir politiką.

Bendrovė taip pat saugos naudojimo duomenis vidinės analizės tikslais. Naudojimo duomenys paprastai saugomi trumpesnį laiką, išskyrus atvejus, kai šie duomenys naudojami siekiant sustiprinti saugumą ar pagerinti mūsų paslaugos funkcionalumą, arba mes esame teisiškai įpareigoti saugoti šiuos duomenis ilgesnį laiką.

Jūsų asmens duomenų perdavimas

Jūsų informacija, įskaitant Asmens duomenis, yra tvarkoma Bendrovės veiklos biuruose ir bet kuriose kitose vietose, kur yra su tvarkymu susijusios šalys. Tai reiškia, kad ši informacija gali būti perduodama ir laikoma kompiuteriuose, esančiuose už Jūsų valstijos, provincijos, šalies ar kitos vyriausybinės jurisdikcijos ribų, kur duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo jūsų jurisdikcijos įstatymų.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika, po kurios pateikiate tokią informaciją, reiškia, kad sutinkate su tokiu perdavimu.

Bendrovė imsis visų pagrįstai reikalingų veiksmų, siekdama užtikrinti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios Privatumo politikos, o Jūsų Asmens duomenys nebus perduodami organizacijai ar šaliai, nebent būtų įdiegtos tinkamos kontrolės priemonės, įskaitant Jūsų duomenų ir kitos asmeninės informacijos saugumą.

Asmeninių duomenų ištrynimas

Jūs turite teisę ištrinti arba prašyti, kad mes padėtume ištrinti asmens duomenis, kuriuos surinkome apie jus.

Mūsų Paslauga gali suteikti jums galimybę ištrinti tam tikrą informaciją apie jus iš Paslaugos.

Galite bet kada atnaujinti, pakeisti ar ištrinti savo informaciją prisijungę prie savo paskyros, jei tokią turite, ir apsilankę paskyros nustatymų skiltyje, kurioje galite tvarkyti savo asmeninę informaciją. Taip pat galite susisiekti su mumis ir paprašyti prieigos prie bet kokios asmeninės informacijos, kurią mums pateikėte, ją ištaisyti ar ištrinti.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad mums gali tekti išsaugoti tam tikrą informaciją, kai turime teisinį įsipareigojimą ar teisėtą pagrindą tai padaryti.

Jūsų asmens duomenų atskleidimas

Verslo sandoriai

Jei Bendrovė dalyvauja susijungime, įsigijime ar turto pardavime, Jūsų Asmens duomenys gali būti perduoti. Mes informuosime prieš perduodant Jūsų Asmens duomenis ir prieš jiems pradedant taikyti kitą Privatumo politiką.

Teisėsauga

Tam tikromis aplinkybėmis iš Bendrovės gali būti pareikalauta atskleisti Jūsų Asmens duomenis, jei to reikalauja įstatymai arba atsakant į pagrįstus valdžios institucijų (pvz., teismo ar vyriausybinės agentūros) prašymus.

Kiti teisiniai reikalavimai

Bendrovė gali atskleisti Jūsų Asmens duomenis sąžiningai manydama, kad tokie veiksmai yra būtini:

 • Teisinių įsipareigojimų laikymasis

 • Saugoti ir ginti Bendrovės teises ar turtą

 • Užkirsti kelią galimiems pažeidimams, susijusiems su Paslauga, arba juos ištirti

 • Užtikrinti asmeninį Paslaugos vartotojų ar visuomenės saugumą

 • Apsauga nuo teisinės atsakomybės

Jūsų asmens duomenų saugumas

Jūsų asmens duomenų saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad nė vienas perdavimo internetu būdas ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones jūsų asmens duomenims apsaugoti, negalime garantuoti visiško jų saugumo.

Vaikų privatumas

Mūsų Paslauga nėra skirta jaunesniems nei 14 metų asmenims. Mes sąmoningai nerenkame asmenį identifikuojančios informacijos iš jaunesnių nei 14 metų asmenų. Jei esate vienas iš tėvų ar globėjų ir žinote, kad Jūsų vaikas pateikė Mums Asmens duomenis, susisiekite su Mumis. Jei sužinome, kad surinkome asmens duomenis iš jaunesnių nei 14 metų asmenų, nepatikrinę tėvų sutikimo, imamės veiksmų, kad pašalintume šią informaciją iš savo serverių.

Jei tvarkydami jūsų informaciją turime remtis sutikimu kaip teisiniu pagrindu, o jūsų šaliai reikalingas vieno iš tėvų sutikimas, prieš rinkdami ir naudodami šią informaciją galime reikalauti jūsų tėvų sutikimo.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių mes nevaldome. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Retkarčiais galime atnaujinti savo privatumo politiką. Mes informuosime jus apie bet kokius pakeitimus paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Mes jums apie tai pranešime el. paštu ir (arba) gerai matomu pranešimu mūsų Paslaugoje, prieš įsigaliojant pakeitimui, ir atnaujinsime šios privatumo politikos viršuje nurodytą datą "Paskutinį kartą atnaujinta".

Patariama periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką, ar joje nėra pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią Privatumo politiką, galite susisiekti su mumis:

bottom of page